/*Opinie o Nas*/
Nasza infolinia:
+48 456 455 010

Jaką hulajnogę elektryczną wybrać – Ranking

Coraz więcej osób w naszym kraju zastanawia się, jaka hulajnoga elektryczna będzie dla nich najlepszym wyborem. Trudno się temu dziwić – pojazdy te są mobilne, niewielkie, a przy tym ich obsługa i użytkowanie są bardzo łatwe. Niewątpliwym atutem tego nowoczesnego środka transportu jest również jego ekologiczny charakter. W dobie ogromnej ilości duszącego smogu, unoszącego się nad większymi miastami, dobra hulajnoga elektryczna pozwoli nam na szybki dojazd do sklepu lub pracy, bez emisji dodatkowych substancji szkodliwych do atmosfery. Decydując się na zakup hulajnogi, musimy nastawić się na to, że rynek oferuje nam duży wybór modeli. Znalezienie wśród nich tego najlepszego, idealnie odpowiadającego naszym preferencjom, może stać się dość trudnym zadaniem, szczególnie dla zaczynających przygodę z hulajnogą elektryczną. Poniżej prezentujemy ranking hulajnóg elektrycznych, który pomoże dokonać właściwego wyboru.

Thunder Explorer – najmocniejsza hulajnoga elektryczna do miasta i off-roadu

Hulajnogi elektryczne Thunder Explorer to nowoczesne i stylowe połączenie hulajnogi ze skuterem przeznaczone dla użytkowników wszystkich rodzajów dróg. Wytrzymała, aluminiowa rama sprawia, że pojazd nie ulegnie uszkodzeniu podczas ewentualnego upadku. Pompowane opony pneumatyczne oraz solidna amortyzacja gwarantują, że nawet wyboiste drogi nie będą kojarzyć nam się z ryzykiem i niewygodną jazdą. Ta najmocniejsza hulajnoga elektryczna została również wyposażona w wiele praktycznych rozwiązań, zwiększających bezpieczeństwo użytkownika. Mowa tu, chociażby o antypoślizgowej kierownicy oraz podeście, ograniczniku prędkości do 25 km/h, bardzo dobremu oświetleniu oraz hamulcach tarczowych z błyskawicznym czasem reakcji. Model Thunder Explorer ma dwa silniki 2800 W, co czyni go najpotężniejszą hulajnogą elektryczną dla dorosłych w rankingu. Zasięg pojazdu wynosi 60-70 km, zaś prędkość maksymalna – 85 km/h. Zalety: Wygodny interfejs, duży udźwig, bezpieczeństwo, możliwość jazdy zarówno po mieście, jak i nierównych drogach. Wady: Wysoka cena.

Thunder Angel – miejska hulajnoga elektryczna o dużym zasięgu

Zasięg hulajnogi elektrycznej to parametr, na który szczególną uwagę powinny zwrócić firmy kurierskie oraz osoby pokonujące każdego dnia spore dystanse. Jeśli obszar ten obejmuje wyłącznie miejskie drogi, warto jest przyjrzeć się modelowi Thunder Angel. Uchodząca za najlepszą hulajnogę elektryczną do jazdy po mieście, oferuje zasięg 30-35 km. Wysokiej jakości aluminium chroni pojazd przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Tarczowe hamulce sprawiają, że w ryzykownych sytuacjach, hulajnogę można zatrzymać niemal natychmiast. Model ten jest napędzany dwoma silnikami o łącznej mocy 2400 W, osiągając prędkość do 50-60km/h. Oprócz dużego zasięgu hulajnoga elektryczna Thunder Angel ma również pompowane opony pneumatyczne, zwiększające dodatkowo komfort nawet najdłuższych przejażdżek. Zalety: Znakomity zasięg, czytelny interfejs, wytrzymała rama, duży komfort jazdy, bezpieczeństwo. Wady: Wyłącznie do użytku miejskiego.

Thunder H10 – Szybka hulajnoga elektryczna na każdą trasę

Thunder H10 to hulajnoga elektryczna, której obecność w niniejszym rankingu jest oczywista. Odznacza się ona bowiem znakomitymi osiągami czyniącymi ją znakomitym wyborem dla osób, szukających środka transportu zarówno do dróg miejskich, jak i pleneru. Ta naprawdę szybka hulajnoga elektryczna osiąga prędkość nawet do 50 km/h, poruszając się po najbardziej wyboistych polnych drogach oraz wzniesieniach o kącie nachylenia 40 stopni. Na uwagę zasługuje tu również zasięg do 40 km. Dzięki temu pokonywanie większych dystansów zajmuje zaledwie chwilę. Model ten został także wyposażony w solidne, podwójne zawieszenie, zapewniające użytkownikowi bezpieczeństwo i komfort. Jak przystało na hulajnogę elektryczną, cieszącą się przychylnymi opiniami w sieci, model Thunder H10 posiada również niezawodne, olejowe hamulce, mocne oświetlenie oraz opony pneumatyczne. Zalety: Znakomita szybkość i zasięg, bezpieczeństwo, możliwość użytkowania przez dzieci od 12 roku życia, czytelny wyświetlacz. Wady: Duża waga.

Thunder T10 – solidna hulajnoga elektryczna do 1000 zł

Nie trzeba wydawać kilku tysięcy złotych na najlepsze hulajnogi elektryczne na rynku Phone lookup Canada , aby móc cieszyć się wygodną, bezpieczną jazdą. Znakomitym przykładem jest niedrogi model Thunder T10, zachwycający nowoczesnym wyglądem oraz jednolitym, czarnym kolorem. Podobnie jak pozostałe hulajnogi elektryczne, prezentowane w niniejszym rankingu, także i ta wyróżnia się bezpiecznym hamulcem tarczowym umieszczonym w tylnym kole. Prędkość maksymalna wynosi 25 km/h, zaś zasięg – 25-45 km. Całość napędza wydajny silnik 350 W, zaś komfort jazdy zapewniają pompowane opony pneumatyczne. Na tle innych hulajnóg elektrycznych do 1000 zł, dostępnych na rynku, to naprawdę dobre osiągi. Zalety: Przystępna cena, bezpieczeństwo, stylowy design, dobry zasięg. Wady: Tylko dla szczuplejszych użytkowników , wyłącznie do jazdy miejskiej.

Thunder Explorer Mini – najlepsze hulajnogi elektryczne dla najmłodszych

Wielu rodziców zastanawia się, jaką hulajnogę elektryczną kupić swojej pociesze, aby móc bezpiecznie oswoić ją z tego typu pojazdami. Oczywiste jest, że małe dziecko nie może rozpoczynać nauki od jazdy szybkimi modelami dla dorosłych. Thunder Explorer Mini to bardzo tania hulajnoga elektryczna, którą poruszać mogą się dzieci od dwunastego roku życia. Prędkość tego modelu wynosi 50-60 km/h, dostępny jest tu również ogranicznik prędkości do 25 km/h. Dzięki temu hulajnoga nie stanowi zagrożenia dla malucha. By podnieść poziom bezpieczeństwa Thunder Explorer Mini został wyposażony w intuicyjny interfejs oraz antypoślizgową powierzchnię uchwytów i podestu. Testy hulajnóg elektrycznych wykazały również, że model ten odznacza się dobrą wydajnością, oferując możliwość pokonania do 40-50 km po jednym naładowaniu. Zalety: Stylowy design, bezpieczeństwo, długi czas jazdy, przystępna cena. Wady: Duża waga, wymagająca pomocy rodzica podczas przenoszenia.

Transport dla każdego

Wiadomo już, ile kosztuje hulajnoga elektryczna na każdą kieszeń, i które modele uchodzą za najlepsze. Wybierając tego typu pojazd, należy odpowiedzieć na pytanie, który z nich najlepiej spełni nasze oczekiwania. Osoby poruszające się często po pozamiejskich drogach, powinny postawić przede wszystkim na modele bezpieczne, przeznaczone do off-roadu. To, jaka hulajnoga elektryczna jest najlepsza, zależy również od tego, jak często zamierzamy z niej korzystać. Nie ma bowiem sensu przepłacać za model klasy premium, jeśli chcemy używać hulajnogi jedynie do wizyt w pobliskim markecie. Pamiętajmy również, aby kupować hulajnogi elektryczne wyłącznie w sprawdzonych, renomowanych sklepach, gwarantujących oryginalność sprzedawanych modeli.