/*Opinie o Nas*/

Nasza infolinia:
510 855 048

Trampoliny Ogrodowe z siatką

Pomyśl o aktywności na świeżym powietrzu, którą można wykonywać na swoim ogrodzie i daję mnóstwo radości zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Co przyszło Ci jako pierwsze do głowy? Jeśli odpowiedzią jest trampolina ogrodowa z siatką, to znaczy, że należysz do większości. Ten rodzaj wyposażenia ogrodu to jedna z najbardziej popularnych atrakcji i nie ma się co dziwić. Dzięki niej możesz poczuć się wolny jak ptak, który na choć na chwilę odrywa się od ziemi i czuje, że lata. Nieważne czy masz 5 czy 50 lat. Trampoliny ogrodowe z siatką do frajda dla całej rodziny. W ofercie sklepu sellBEST znajdziesz wszystko czego potrzebujesz, żeby spełnić swoje marzenia. Wybierz model, który spodoba Ci się najbardziej i zamów go już teraz.


Jak wybrać model dla siebie?

Przede wszystkim dobra trampolina ogrodowa to taka, które łączą ze sobą bezpieczeństwo i podwyższony komfort użytkowania. Producenci oferują produkty przygotowane pod określony wiek dziecka lub takie dla dorosłych, a także ze względu na liczbę potencjalnych użytkowników. Znajdziesz zatem modele o małych rozmiarach, aż do takich przystosowane do używania przez dużą liczbę osób. Do wyboru masz również różne kształty. Wszystko zależy od tego, jakie są Twoje potrzeby i gdzie trampolina miałaby stać. Szeroki oferta sklepu sellBEST pozwala na wybór trampoliny według Twoich potrzeb. W naszej ofercie posiadamy 10 modeli zróżnicowanych pod względem wielkości oraz umiejscowienia siatki. Jeśli poznałeś wiele wersji produktu i zastanawiasz się, który model wybrać nasz wykwalifikowany Zespół pomoże Ci w wyborze trampoliny dostosowanej do Twoich potrzeb.

Na co zwrócić uwagę?

Decydując się na zakup trampoliny ogrodowej powinieneś zwrócić uwagę na kilka istotnych aspektów. Pierwszym z nich bez wątpienia jest stabilność sprzętu, która jest kluczowa. Bez niej trudno liczyć na bezpieczną i komfortową zabawę lub aktywność fizyczną. W tym kontekście ogromną rolę odgrywają tworzywa użyte do produkcji modelu, a także dopasowanie elementów do siebie. W modelach trampolin z siatką pamiętaj o tym, żeby zawsze założyć ją przed zabawą. Osłona zewnętrzna chroni dziecko przed ewentualnym wypadnięciem, dzięki czemu można pozwalać mu na więcej swobody podczas skoków. W większości przypadków istnieje możliwość jej złożenia, dlatego nie trzeba jej mocować na stałe. Wszystkie modele trampolin ogrodowych wyróżnia także liczba sprężyn, które podczas montażu konstrukcji należy wystarczająco mocno naciągać elastyczny materiał, żeby móc swobodnie skakać. Istotny jest także stelaż, który musi być wykonany solidnie. Istotna jest grubość poszczególnych elementów. Gdyby stelaż był zbyt cienki, to mógłby się połamać w trakcie korzystania z trampoliny. Stelaż może być pokryty pianką, która służy zabezpieczeniu skaczących przed możliwością uszkodzenia ciała o twarde lub odstające elementy. Dostępne są także trampoliny ogrodowe oraz trampoliny fitness posiadające różne udogodnienia, zapewniające duży komfort użytkowania. I tak znajdziesz między innymi specjalne drabinki do wchodzenia na górę lub specjalne miejsca do schowania butów.

Trampoliny ogrodowe dla dzieci

Ruch i aktywność fizyczna to podstawowy element prawidłowego rozwoju motorycznego dziecka. Nie tylko stymuluje i wspomaga jego rozwój fizyczny i motoryczny, ale także wspiera rozwój intelektualny, psychiczny i społeczny. Dziecko, które w jest aktywne fizycznie rozwija się w sposób zrównoważony i harmonijny, dzięki czemu bez problemu nabywa kolejne sprawności ruchowe we wszystkich dziedzinach. Ruch na świeżym powietrzu stwarza okazje do eksplorowania otoczenia, pokonywania trudności oraz podejmowania interakcji z rówieśnikami. Spraw swojemu dziecku prezent w postaci trampoliny ogrodowej, a możesz być pewien, że będzie to nie tylko źródło niekończącej się radości, ale również doskonała inwestycja w jego rozwój. Modele przeznaczone dla najmłodszych pozbawione są sprężyn, dzięki czemu chronimy je przed włożeniem palców w niebezpieczne miejsce.

Trampoliny ogrodowe dla dorosłych

Skoki na trampolinie nie są zarezerwowane tylko dla najmłodszych! To świetny sposób na zrzucenie zbędnych kilogramów, dotlenienie organizmu i zapewnienie sobie chwili beztroskiego relaksu. Pełne energii podskoki i akrobacje każdemu dostarczą wiele radości. Pokonywanie grawitacji poprzez rytmiczne skoki, to wspaniały sposób na trening, który pozwala także bardzo skutecznie spalić zbędne kalorie.

Bezpieczeństwo

Oprócz zabezpieczeń w postaci siatki i osłon, zawsze zwracaj uwagę na informację o maksymalnym obciążeniu, czyli maksymalnej, łącznej wadze korzystających z batuty w jednym czasie. Przekroczenie maksymalnego obciążenia może spowodować uszkodzenie maty, złamanie stelaża lub zerwanie sprężyn, a tym samym do nieodwracalnego zniszczenia trampoliny. A co gorsze, przede wszystkim do niebezpieczeństwa dla użytkownika korzystającego ze sprzętu.