/*Opinie o Nas*/

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Nasza infolinia:
510 855 048

Deski SUP do pływania

W Polsce od kilku lat paddleboarding z deską do pływania SUP zyskuje na popularności z każdym kolejnym sezonem. Zatoka Pucka w pobliżu Helu, Zatoka Gdańska, nad którą leży Trójmiasto, to duże, naturalne akweny, wymarzone na wodne szaleństwa dla zwolenników deski SUP. Wiele sztucznych zalewów w centralnej Polsce i naturalnych, czystych jezior na Mazurach i Pojezierzu Kaszubskim, Drawskim i Wielkopolskim to wymarzone warunki do uprawiania sportów wodnych na paddleboardzie. Nowa generacja sprzętu – deska do pływania SUP, wiosła i przydatne akcesoria sprawiają, że ten przyjemny sposób spędzania czasu nad wodą staje się coraz bardziej popularny. Sporty wodne, czyli kajakarstwo, wioślarstwo i żeglarstwo, łączą pokolenia i dają wiele satysfakcji osobom w każdym wieku i to bez konieczności wyjeżdżania za granicę.

Przyjemny, aktywny wypoczynek nad wodą zapewni deska do pływania SUP. To doskonała propozycja dla osób lubiących sport i aktywność fizyczną, które poszukują wyzwań. Deska SUP z wiosłem może zastąpić kajak lub ponton, dostarczając wiele nowych wrażeń. Najnowsze modele zostały wielokrotnie przetestowane Są dopracowane w każdym detalu i zapewniają komfort oraz bezpieczeństwo użytkowania dla każdego miłośnika sportów wodnych.


Deski SUP THUNDER Sports - komfort i bezpieczeństwo pływania

Deski SUP marki THUNDER Sports to przede wszystkim wygoda i wysoka jakość wykonania, która zapewnia duży stopień bezpieczeństwo na wodzie. Deska SUP jest łatwa w transporcie - deskę SUP z akcesoriami do pływania przewieziesz, a potem przechowasz w jednym, pojemnym plecaku.

Kompletny zestaw z deską SUP do pływania paddleboard:

  • Deska SUP THUNDER SPORTS o wymiarach: długość 305 x szerokość 81 x grubość 12 cm
  • Ręczna pompka do szybkiego uzyskania właściwego ciśnienia. Pompowanie zajmuje tylko kilka minut. Po wypuszczeniu powietrza i zwinięciu deska jest łatwa w transporcie i wygodna do przechowywania w plecaku.
  • Pojemny plecak na kompletny zestaw do paddleboard
  • Smycz przepinana do deski, zapinana na kostce
  • Fin centralny
  • Regulowane wiosło dopasowane do deski SUP
  • Siedzisko kajakowe w komplecie

Jak zbudowana jest deska do pływania?

Deska do pływania posiada 5 warstw najwyższej jakości materiałów o wyjątkowej wytrzymałości na warunki panujące w wodzie. Klejone na ciepło warstwy: zewnętrzna, a także wewnętrzna, dają pełną gwarancję, że powierzchnia deski jest idealnie gładka, bez wyczuwalnych spoiw wszystkich elementów konstrukcji. Co sprawia, że deska jest antypoślizgowa? Nowoczesna powłoka kompozytowa UAL z grubą warstwą PCV dodatkowo wzmocnionego włóknem szklanym. To jednak nie wszystko. Powleczona została dodatkową 5mm warstwą pianki EVA o miękkiej, komfortowej i antypoślizgowej fakturze. Tak przygotowana deska do pływania zapewnia doskonałą przyczepność podczas przemieszczania się po jej powierzchni i stabilność na wodzie.

Deska do pływania dla zapewnienia bezpieczeństwa osobie, która z niej korzysta, posiada dodatkową asekurację. Zabezpieczeniem tym jest smycz na kostkę. Wpadnięcie do wody może się zdarzyć każdemu, ale deska nie odpłynie daleko. Dzięki zaczepowi linki deskę będzie też można przywiązać podczas cumowania.

Na przodzie burty został zainstalowany bagażnik na najpotrzebniejsze przedmioty i zamocowanie wiosła podczas postoju. Deska SUP, której cena pozytywnie zaskakuje, to doskonały pomysł na wakacyjne szaleństwa nad wodą.

Dla kogo przeznaczona jest deska do pływania SUP?

Dzięki zastosowanym technologiom i wysokiemu stopniowi bezpieczeństwa z deski SUP mogą korzystać nawet osoby początkujące. Deska do pływania na stojąco (stand up padding) to sprzęt, którym z powodzeniem można pływać w pozycji siedzącej. Niewprawieni użytkownicy mają szansę dzięki temu oswoić się z nią i zaufać jej stabilności. Odpowiedniej pozycji stojącej i wiosłowania na desce można się szybko nauczyć. Deska do pływania na stojąco SUP THUNDER SPORTS będzie doceniona także przez zaawansowanych miłośników sportów wodnych.