/*Opinie o Nas*/

Wyświetlanie wszystkich wyników: 12

Nasza infolinia:
510 855 048

Trampoliny Ogrodowe z siatką Zewnętrzną

Trampoliny ogrodowe powodują nieskrywaną radość wśród najmłodszy. Rzadko która zabawa potrafi u dzieci wywołać tak dużo uśmiechu. Jeśli zastanawiasz się nad zakupem trampoliny dla swoich pociech, te argumenty powinny Cię przekonać. W ofercie sklepu sellBEST z pewnością znajdziesz trampolinę, które spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jeszcze nie wiesz, na jaki model się zdecydować i jaki rodzaj trampolin będzie odpowiedni dla Twojego dziecka, poniżej znajdziesz kilka wskazówek, które powinny pomóc Ci podjąć właściwą decyzję.

PRZEDSPRZEDAŻ 04.05.2023
PRZEDSPRZEDAŻ 04.05.2023
PRZEDSPRZEDAŻ 04.05.2023
PRZEDSPRZEDAŻ 04.05.2023
PRZEDSPRZEDAŻ 04.05.2023
PRZEDSPRZEDAŻ 04.05.2023
PRZEDSPRZEDAŻ 04.05.2023
PRZEDSPRZEDAŻ 04.05.2023
PRZEDSPRZEDAŻ 04.05.2023
PRZEDSPRZEDAŻ 04.05.2023
PRZEDSPRZEDAŻ 04.05.2023
PRZEDSPRZEDAŻ 04.05.2023

Trampolina, czyli gwarancja dobrej zabawy

Trampoliny z siatką to widok, który bardzo często można dostrzec w przydomowych ogrodach. Zwłaszcza, kiedy nareszcie przychodzą cieplejsze dni. Od wczesnej wiosny, poprzez całe lato, aż po jesień, trampoliny ogrodowe królują przy naszych domach. To jeden z trzech najczęściej wybieranych elementów do ogrodu w Polsce. Siatka zabezpieczająca poprawia bezpieczeństwo użytkowania, a więc warto o niej pomyśleć przy wyborze trampoliny dla siebie. Trampolina ogrodowa to nie tylko wyjątkowa frajda dla malucha. To także świetny sposób na to, aby zapewnić dziecku zdrową, pożyteczną dla prawidłowego rozwoju zabawę. Znacznie poprawia koordynację ruchową i równowagę, a w dodatku zapobiega i redukuje wadę postawy. Ale to nie wszystko: skoki na trampolinie pomagają zachować zdrową sylwetkę i spalać zbędne kalorie, co jest atrakcyjną alternatywą dla biernego spędzania czasu przy grach komputerowych.

Siatka wewnętrzna czy zewnętrzna?

Decyzja pomiędzy trampoliną z wewnętrzną lub zewnętrzną siatką zabezpieczającą zależy od wieku dziecka. Dla młodszych brządców najbardziej odpowiednia jest siatka zamontowana po wewnętrznej stronie trampoliny. Dzięki mniejszej przestrzeni do zabawy i zwiększonej ochronie przed sprężynami, automatycznie dużo bardziej zwiększa się bezpieczeństwo malucha. Z kolei zewnętrzna siatka daje małemu akrobacie więcej miejsca do zabawy, jednocześnie zachowując wymaganą ochronę, dlatego będzie odpowiednia dla dziecka w wieku powyżej 4 lat.

Trampolina z siatką zewnętrzną

Jeśli Twoje dziecko potrafi już samodzielnie skakać, trampolina z siatką zewnętrzną będzie dobrym wyborem, który z pewnością pozwoli na większą swobodę. Siatka umieszczona bezpośrednio na zewnętrznym stelażu, obejmuje swoim obwodem również sprężyny naciągające matę, co gwarantuje większą przestrzeń do skakania. Siatka zewnętrzna daje możliwość większej swobody ruchu i wygodę zabawy, ale pod warunkiem, że posiadamy większą wprawę i umiejętność odpowiedniej kontroli swojego ciała. W związku z tym przeznaczona jest głównie dla starszych użytkowników, którzy dobrze radzą sobie z ewolucjami wykonywanymi w powietrzu i są w stanie przewidzieć, gdzie i w jakim sposób wylądują. Na sprężyny w tego rodzaju trampolinach nakłada się zazwyczaj specjalny kołnierz, który je osłania. Mimo wszystko jednak ta część trampoliny będzie twarda i lądowanie na samym brzegu, tuż przy siatce, może się okazać nieprzyjemne.