/*Opinie o Nas*/

Wyświetlanie wszystkich wyników: 11

Nasza infolinia:
510 855 048

Hulajnogi elektryczne miejskie

Hulajnoga elektryczna to doskonała propozycja do poruszania się po terenie miejskim, nie tylko w godzinach szczytu. Skorzystaj z niej w drodze do pracy, na zakupy lub po prostu na przejażdżkę, a jesteśmy pewni, że już nigdy nie będziesz chciał wrócić do środków transportu, z których korzystałeś wcześniej. Hulajnogi elektryczne stają się coraz popularniejszym sposobem przemieszczania się. Używają je zarówno osoby młode, jak i dorosłe. W tej kategorii produktów znajdziesz ciekawe modele popularnych marek, którymi możesz jeździć wygodnie, szybko i co najważniejsze bezpiecznie.

Hulajnogi Elektryczne

Hulajnoga THUNDER H10

4999.00
Promocja
Promocja

Hulajnogi Elektryczne

Hulajnoga THUNDER T10

2299.00
Promocja

Hulajnogi Elektryczne

Hulajnoga THUNDER N8

1799.00

Jakie ceny hulajnogi elektrycznej?

W ofercie sklepu sellBEST znajdziesz zarówno hulajnogi elektryczne zaczynające się w okolicach tysiąca złotych, jak i bardziej profesjonalne modele za kilka tysięcy. Wpływ na cenę mają oczywiście parametry urządzenia takie jak: zasięg, maksymalna prędkość, czas ładowania baterii oraz jakość wykonania. Wszystko zależy od tego, jakiego rodzaju modelu potrzebujesz oraz jak często i do jakich celów będziesz go wykorzystywał. Jeśli cena hulajnogi elektrycznej jest dla Ciebie kluczowa, a wiesz, że korzystać będziesz z niej tylko od czasu do czasu, wybierz jedną z tańszych propozycji. Natomiast jeśli wiesz, że będzie to Twój główny środek transportu, warto zainwestować trochę więcej w bardziej wydajny sprzęt.

Hulajnogi elektryczne dla dorosłych

Nie ma lepszego rozwiązania, żeby uniknąć męczących korków drogowych i zyskać swobodę w podróżowaniu, niż hulajnoga dla dorosłych. Ten rodzaj transportu zapewnia również niezwykły komfort i wygodę podczas jazdy. Istnieją dwa rodzaje elektrycznych hulajnóg dla dorosłych: miejskie oraz terenowe. Nieważne czy szukasz pojazdu do spokojnego przemieszczania się po mieście czy jazdy szybszej jazdy – na pewno znajdziesz coś dla siebie

Hulajnogi elektryczne dla dzieci

Nie tylko dorośli coraz chętniej korzystają z pojazdów elektrycznych. Hulajnogi elektryczne to również ciekawy wybór dla najmłodszych. Zarówno jako środek przeznaczony dla ułatwienia dojazdów do szkoły, jak i po prostu element aktywności na świeżym powietrzu. Hulajnoga elektryczna dla dziecka różni się jednak od tej dla dorosłych. Przede wszystkim zazwyczaj ma słabszy silnik oraz jest lżejsza. Rozwija także prędkość poniżej 25 km/h. Inną charakterystyczna cechą są mniejsze koła. Dziecięca hulajnoga ma przede wszystkim oferować bezpieczeństwo użytkowania. Dlatego powinna być wyposażona w pełne oświetlenie, czyli przednią lampę święcąca białym światłem oraz tylną ostrzegawczą czerwonego koloru. Dzięki nim Twoje dziecko poruszające się na hulajnodze będzie widoczne z daleka. Oprócz tego warto zwrócić uwagę na obecność dzwonka, którym dziecko będzie mogło zasygnalizować swoją obecność na przykład mijając pieszych.

Hulajnogi elektryczne z siedzeniem

Dla wielu osób zbyt długie stanie podczas jazdy może być męczące. W takich przypadkach idealnym rozwiązaniem będzie hulajnoga elektryczna z siedzeniem. Dzięki takiemu rozwiązaniu Twoja podróż nigdy już nie będzie wyczerpująca! Wystarczy rozsiąść się wygodnie i delektować się urokami podróżowania. Hulajnoga z siodełkiem zyska również aprobatę osób, które zwyczajnie cenią sobie wygodę podczas jazdy. Docenią ją szczególnie dzieci i osoby starsze, które nie chcą (lub nie mogą) pokonywać długich i trudnych tras na stojąco.

Hulajnoga z siodełkiem czy bez?

Nie ma jednego dobrego wyboru. Z pewnością zamontowane siodełko to element, który zapewni Ci duży komfort przemieszczania się, zwłaszcza na dalszych odległościach. Jeśli jednak nie chcesz czuć się ograniczony przez zamontowane siodełko to jest na to świetne rozwiązanie. W większości modeli siodełko ulega łatwemu demontażowi. To Ty zdecydujesz jakim sposobem chcesz się poruszać – na stojąco, a może jednak na siedząco?

Nowoczesne technologie

Zastosowane technologie zapewniają niespotykany komfort, wysoki standard bezpieczeństwa oraz większą wydajność urządzenia. Jeżeli preferujesz spokojną jazdę i nie zależy Ci na brawurowej jeździe – postaw na sprzęt o niewielkiej mocy, na przykład do 250W. Natomiast w przypadku, gdy duża prędkość jest tym, czego szczególnie wymagasz od swojej hulajnogi - wybierz elektryczną hulajnogę o dużej mocy, która pozwoli Ci na dynamiczne, ale i bezpieczne przemieszczanie się z miejsca na miejsce. Rozważ te powyżej 1000W, a nawet 2500W. W większości urządzeń zastosowano wysokiej jakości opony pneumatyczne, hydrauliczne hamulce tarczowe oraz system amortyzacji. W trosce o użytkowników hulajnogi posiadają wysokiej klasy oświetlenie oraz niezwykle wydajną baterię.

Hulajnogi przyjazne środowisku

Przyczyń się do redukcji emisji dwutlenku węgla wybierając ekologiczny środek transportu. Twój świadomy wybór to duży krok w kierunku ochrony środowiska. Jakikolwiek model wybierzesz, będzie to dobry wybór. A to dlatego, że staniesz po zielonej stronie mocy. Pojazdy elektryczne to rozwiązanie przyjazne środowisku, niepowodujące emisji szkodliwych spalin, zanieczyszczeń i hałasu. Nasza planeta Ci za to podziękuje!

Powiązane artykuły: