/*Opinie o Nas*/
Nasza infolinia:
510 855 048

Dmuchane Jacuzzi Ogrodowe – domowe SPA

Zawsze marzyłeś o prywatnym jacuzzi? Ogrodowe jacuzzi dmuchane jest teraz w zasięgu ręki. Urządzenie do kąpieli w podgrzewanej wodzie z bąbelkami było wcześniej spotykane tylko w hotelach, parkach wodnych i SPA. Własne jacuzzi domowe możesz zamontować na balkonie, a jacuzzi ogrodowe dmuchane pod gołym niebem na działce. Spraw przyjemność sobie i swoim bliskim wybierając jacuzzi zewnętrzne na wyłączny użytek bez limitu czasu, dostępne o każdej porze.

Kąpiel w ciepłej i napowietrzonej wodzie to uznany sposób na głęboki relaks i odnowę biologiczną ciała jak w SPA (sanus per aquam – zdrowie przez wodę). Odprężenie umysłu i ciała, a także zwiększenie sił witalnych zapewnisz sobie we własnym zakresie w nowoczesnym jacuzzi ogrodowym. Cena zakupu urządzenia oraz odpowiedniej instalacji nigdy nie jest zbyt wygórowana, jeśli pod uwagę weźmiemy zdrowie i zachowanie dobrej kondycji.

Jacuzzi do ogrodu marki MSpa to urządzenia przeznaczone do relaksującego masażu wodnego. Zapewniają luksusowy relaks w domowych wnętrzach, na tarasie i w ogrodzie. Dzięki systemowi do podgrzewania wody jacuzzi pompowane może być używane przez cały rok. Dodatkowo jacuzzi jest przenośne i całość daje się w dowolnej chwili złożyć oraz ustawić w innym miejscu.


Jak działa domowe jacuzzi?

Jacuzzi ogrodowe pompowane montuje się szybko i łatwo. Bez problemu ustawisz jacuzzi w domu, w ogrodzie, na tarasie czy na działce, korzystając ze specjalnej maty. Kolejny krok to włączenie funkcji napełniania powietrzem basenu dmuchanego jacuzzi wyposażonego w opatentowaną funkcję samopompowania. Umożliwia ona przygotowanie SPA gotowego do użytku w ciągu zaledwie kilku minut.

Jacuzzi całoroczne ogrodowe posiada nowoczesny, 360-stopniowy system strumieni powietrznych, który napełnia basen perlistymi bąbelkami z zawrotną szybkością. Dysze ustawione na przemian wdmuchują bąbelki w kierunku centrum SPA.

Wygodna regulacja temperatury pilotem pozwala podgrzać wodę do pożądanego ciepła, zapewnić komfort termiczny w trakcie kąpieli, włączać lub wyłączać bąbelki i filtry bez wychodzenia z jacuzzi. Najnowocześniejsze modele wanny jacuzzi do ogrodu posiadają zminiaturyzowane piloty, o połowę mniejsze od poprzednich wersji, które zapewniały jacuzzi domowe. Cena tych modeli zależy od wyposażenia.

Kryształowo czystą wodę zapewnia zautomatyzowana filtracja z nowoczesnym wkładem filtracyjnym. Kontroler MSpa w większości modeli jest wyposażony w system do przypominania o wymianie wkładu filtra, dzięki czemu wszystko masz pod kontrolą.

Wybierz miejsce, gdzie zamontować Jacuzzi dmuchane

MSpa produkuje najlepsze dmuchane jacuzzi ogrodowe w swojej klasie na świecie. Stworzone przez markę podgrzewane baseny zapewniają luksusowy relaks SPA w warunkach domowych. Podpowiadamy gdzie najlepiej zamontować jacuzzi basenowe, aby sprawiało maksimum satysfakcji.

Jacuzzi w ogrodzie lub na tarasie czy jacuzzi w domu – opcji jest sporo, tym bardziej że basen dmuchany jacuzzi jest mobilny i po spuszczeniu wody można go złożyć i przenieść gdzie indziej. Jacuzzi nadmuchiwane to urządzenie stworzone do użytku zarówno we wnętrzu, jak i w otwartej przestrzeni.

Dzięki podgrzewanej wodzie z kąpieli i hydromasażu skorzystamy bez względu na porę roku. Najlepiej jeśli dmuchane jacuzzi postawimy w pobliżu domu, jednak z dala od wścibskich spojrzeń sąsiadów czy przechodniów.

Na zewnętrzne Jacuzzi sprawdzi się miejsce optymalnie nasłonecznione i w miarę możliwości oddalone od drzew i wysokich zarośli. Mogłyby one zanieczyszczać wodę w jacuzzi na dworze spadającymi liśćmi i owadami, których nie chcemy wciąż wyławiać z kąpieli.

Gdzie postawić jacuzzi przydomowe:

  • Jacuzzi domowe dmuchane można umieścić wewnątrz domu, w pomieszczeniu, które jest wyposażone w ujęcie wody, odpływ kanalizacyjny, zasilanie elektryczne i dobrą wentylacją powietrza. Luksusowe domowe jacuzzi dla miłośników jacuzzi lazy SPA w domu.
  • Jacuzzi na tarasie lub jacuzzi balkonowe SPA - dmuchane jacuzzi na tarasie, z dużą dawką prywatności, całkowicie kameralne, osłonięte przed spojrzeniami innych.
  • Jacuzzi na dworze, czyli całoroczne jacuzzi ogrodowe - relaks pod gołym niebem i atrakcja dla rodziny; jacuzzi ogrodowe to SPA w wersji outdoor w zacisznym miejscu w ogrodzie, oddalone od liściastych drzew i krzewów, zasłonięte przed sąsiadami i przechodniami od strony ulicy.
  • Jacuzzi na działkę rekreacyjną - sześcioosobowe, domowe jacuzzi ogrodowe, dmuchane; to atrakcyjny weekend SPA - jacuzzi ogrodowe na własnej działce umili gorące popołudnie i ciepły wieczór. Domowe jacuzzi ogrodowe całoroczne powinno znajdować się nie dalej niż 10 m od wejścia do domu. Szybko uda się pokonać odległość i nie zmarznąć po drodze do ciepłego wnętrza.
  • Jacuzzi pompowane do kampera – świetny pomysł na samowystarczalność podczas wakacji i dłuższych wyjazdów; SPA na życzenie w każdym miejscu, wystarczy wanna ogrodowa z jacuzzi i przyłącza do wody i prądu.

MSpa Jacuzzi - ceny pozytywnie zaskakują

Ile kosztuje Jacuzzi zewnętrzne? Cena zależy od rodzaju urządzenia i tego, czy będzie służyć przez cały rok, czy tylko w okresie wakacji. Kompaktowe jacuzzi ogrodowe całoroczne jest doskonale wyposażone, a cena może obejmować również akcesoria do SPA np.: pokrywę zabezpieczającą, matę antypoślizgową, uchwyty na napoje, a nawet klapki.

Raz wypróbowane podczas zimowej pogody Jacuzzi dmuchane ogrodowe z gorącym hydromasażem sprawi, że chcesz cieszyć się nim wielokrotnie. Trzeba zaznaczyć, że używane po sezonie jacuzzi zwiększa koszt eksploatacji. Pod względem technicznym wszystkie modele są przystosowane do całorocznego korzystania z gorących kąpieli i hydromasażu. Urządzenia MSpa są energooszczędne, ale wiadomo, że zimą podgrzanie wody na zewnątrz będzie droższe niż latem.

Ile kosztuje jacuzzi domowe? Cena pozytywnie zaskakuje i jest bardzo konkurencyjna, w porównaniu z innymi propozycjami na rynku. Dmuchane, sześcioosobowe jacuzzi o wymiarach 185 cm x 185 cm x 68 cm z systemem łatwego pompowania i podwójną izolacją są dostępne w cenie poniżej 3 tys. zł brutto.