/*Opinie o Nas*/

Nasza infolinia:
510 855 048

Bieżnie elektryczne do domu – składane

Bieżnia domowa jest najlepszym urządzeniem fitness do treningu w domu. Skutecznie zwiększa wydajność cardio, umożliwia spalanie tłuszczu i poprawia sprawność fizyczną. Trening na domowej bieżni wzmacnia mięśnie, poprawia ogólną wydolność, spala zbędne kalorie oraz pozwala w szybkim czasie uzyskać pożądaną sylwetkę. Jeżeli chcesz schudnąć i zamienić tkankę tłuszczową na mięśnie, nie zastanawiaj się dłużej. Bieżnia treningowa sprawia, że bez wychodzenia z domu możesz zadbać o zdrowie, kondycję i doskonałą figurę! W dodatku zaoszczędzisz sporo czasu i pieniędzy na klubach fitness i siłowni.

Obawiasz się, że bieżnia elektryczna domowa zajmie dużo miejsca w pokoju? Bieżnie domowe marki THUNDER TS sprawdzą się nawet na niewielkim metrażu. Są kompaktowe, a po złożeniu zajmują niewiele przestrzeni.

Bieżnia składana posiada precyzyjną regulację prędkości nawet do 20 km/h. Silnik elektryczny pracuje płynnie i bardzo cicho. Możliwość ustawienie trybu wzniesienia w zakresie nachylenia do 20% pozwala na ustawienie treningu do swoich potrzeb i kondycji. Biegaj, ile chcesz i ciesz się ulubioną muzyką z głośników, dzięki którym nie musisz zakładać słuchawek.


Bieżnia domowa składana – komfort biegania w domu

Składana bieżnia daje prawdziwy komfort biegania lub chodzenia o dowolnej porze dnia i nocy, niezależnie od pogody na zewnątrz. Bieżnia składana do domu jest wyposażona w nowoczesny silnik elektryczny. Twój trening nie będzie więc zakłócał spokoju w domu, podczas snu dziecka lub partnera, ponieważ bieżnia domowa jest niezwykle cicha. Rodzicom małych dzieci trudno wygospodarować czas na trening. Podczas drzemki malucha wykorzystaj czas na bieżni. Do biegania w domu nie potrzebujesz nic poza wygodnym strojem. Składana konstrukcja zajmuje mało miejsca i jest komfortowa w użytkowaniu. Oferowana przez nas składana bieżnia do domu marki THUNDER TS po złożeniu zajmuje tylko jeden metr kwadratowy.

Jak złożyć urządzenie? Składana bieżnia elektryczna została wyposażona w gazowy podnośnik. Przy pomocy jednego przycisku domowe bieżnie składa się bez wysiłku. Unikalny system podnoszenia hydraulicznego jest nowoczesny i niezawodny. Rozwiązanie stosuje się w wielu urządzeniach nowej generacji.

Sprawdzimy teraz wymiary, jakie ma składana bieżnia do biegania gotowa do treningu – rozłożona i po złożeniu na przykładzie jednego, wybranego modelu z gamy produktów marki THUNDER TS, które są dostępne w naszym sklepie. Bieżnia do domu składana TS-109:

Bieżnia do domu składana TS-109 - wymiary
Wymiary bieżni do treningu: Wymiary bieżni złożonej:
 szerokość: 75 cm  szerokość: 75 cm
 długość: 161 cm  długość: 70 cm
 wysokość: 130 cm  wysokość: 142 cm

Bieżnie domowe składane sprawdzają się nawet w mieszkaniach, które nie są zbyt duże. Poza tym nie zawsze chcesz, aby centralnym punktem w salonie była bieżnia do treningu w domu. Składana wersja jest funkcjonalna i łatwa do przechowania.

Bieżnia domowa do biegania i chodzenia

Bieżnia domowa do biegania i chodzenia pozwala ustawić trening dostosowany do indywidualnych możliwości i stopniowo zwiększać intensywność, nie tylko poprzez czas trwania ćwiczeń, ale także wysiłek włożony w bieganie i spacerowanie. Bieżnie elektryczne domowe posiadają regulację prędkości od 1 km/h do 20 km/h oraz możliwość ustawienia wzniosu w zakresie od 0% do 20%, co jest wystarczającym zakresem pozwalającym na dostosowanie intensywności treningu. Regulacja daje możliwość dopasowania się do użytkownika, dzięki czemu z bieżni mogą bardzo wygodnie korzystać wszyscy domownicy. Bieżnie składane do domu pozwalają biegać i spacerować w dowolnym tempie i czasie, niezależnie od pogody i pory roku.

Bieganie może obciążać stawy i kości zapalonego biegacza, dlatego sprzedawane przez nas bieżnie elektryczne składane posiadają wielopunktowy system amortyzacji. Zapobiega nadmiernemu obciążaniu stawów i układu kostnego. Natomiast 3-warstwowy pas do biegania i chodzenia jest antypoślizgowy i cechuje się mniejszym stopniem ścieralności ze względu na dużą gęstością materiału. Bieżnie treningowe domowe są komfortowe i bezpieczne.

Bieżnie domowe,a Bieganie: sport, pasja i styl życia

Bieganie to dla wielu ogromna przyjemność, gwarantująca solidny zastrzyk energii na cały dzień, dlatego nie ma sensu ograniczać się pogodą czy brakiem czasu. Idealnym rozwiązaniem na treningi bez limitu jest bieżnia domowa. Cena może pozytywnie zaskoczyć, podobnie jak funkcje i wyposażenie dodatkowe, jakie mają domowe bieżnie elektryczne:

  • Domowa bieżnia składana TS-HT 500 z regulacją prędkości do 18 km/h
  • Domowa bieżnia elektryczna TS-HT 480 z maksymalną prędkością do 20 km/h
  • Bieżnia domowa do chodzenia i biegania TS 109 z prędkością do 19 km/h i wzniosem do 15%
  • Bieżnia składana elektryczna TS 109D wyposażona w masażer, uchwyt do brzuszków i hantelki do ćwiczeń mięśni ramion
  • Elektryczna bieżnia domowa TS 815D wyposażona w unikalny masażer, który uzupełnia trening o dodatkowe ćwiczenia i rozluźnia całe poszczególne partie mięśni

Bieżnie domowe elektryczne sprawiają, że każdy może dostosować trening do swoich możliwości i stopniowo zwiększać intensywność.

Powiązane artykuły: