/*Opinie o Nas*/
Nasza infolinia:
510 855 048

STREFA CARDIO

Bieżnia domowa

Jest najlepszym urządzeniem fitness do treningu w domu. Skutecznie zwiększa wydajność cardio, umożliwia spalanie tłuszczu i poprawia sprawność fizyczną. Trening na domowej bieżni wzmacnia mięśnie, poprawia ogólną wydolność, spala zbędne kalorie oraz pozwala w szybkim czasie uzyskać pożądaną sylwetkę. Jeżeli chcesz schudnąć i zamienić tkankę tłuszczową na mięśnie, nie zastanawiaj się dłużej. Bieżnia treningowa sprawia, że bez wychodzenia z domu możesz zadbać o zdrowie, kondycję i doskonałą figurę! W dodatku zaoszczędzisz sporo czasu i pieniędzy na klubach fitness i siłowni.

Orbitreki domowe

To przyrząd dla osób pragnących wprowadzić więcej regularnej aktywności fizycznej do swojej codzienności. Urządzenie stanowi swoiste połączenie mechanizmu bieżni i rowerka. Pozwala na rozgrzanie wielu partii mięśni, między innymi ud, pleców, klatki piersiowej, łydek oraz pośladków.


Rowerki treningowe

Zadbaj o swoją kondycją w domowym zaciszu Konieczność uczęszczania na siłownię, wykupienia karnetu oraz poświęcania czasu na dojazdy sprawia, że wiele osób rezygnuje z jakiejkolwiek formy aktywności fizycznej. Treningi na świeżym powietrzu są świetną alternatywą, jednak w okresie jesienno-zimowym aura może nie zachęcać do wyjścia na dwór, co sprawia, że nasza motywacja zaczyna się zmniejszać. Najlepszym rozwiązaniem tej sytuacji jest zainwestowanie w rowerek do ćwiczeń, który będzie można wykorzystywać w warunkach domowych. Tego typu sprzęt pozwoli na stworzenie prawdziwej prywatnej siłowni.

Wioślarz marki THUNDER®️

Jest urządzeniem które umożliwia poprawę wytrzymałości, zbudowanie formy oraz spalenie dużej ilości kalorii w krótkim czasie. Trenażer wioślarski sprawi, że szybko zgubisz zbędne kilogramy i osiągniesz oczekiwane rezultaty.