/*Opinie o Nas*/

Wyświetlanie jednego wyniku

Nasza infolinia:
510 855 048

Wioślarz marki THUNDER®️
Jest urządzeniem które umożliwia poprawę wytrzymałości, zbudowanie formy oraz spalenie dużej ilości kalorii w krótkim czasie. Trenażer wioślarski sprawi, że szybko zgubisz zbędne kilogramy i osiągniesz oczekiwane rezultaty.

Nawet gdy pogoda nie sprzyja, będziesz cieszyć się świetną formę. Trenujesz zawsze, kiedy masz ochotę. Wymarzona figura, zdrowie i dobre samopoczucie w zasięgu ręki.


Komfort i bezpieczeństwo ćwiczeń Ergonomiczne siedzisko przesuwa się cicho i równomiernie po wysokiej jakości aluminiowej szynie, nie powodując przy tym nadmiernego hałasu. Ruch siedziska jest długi, więc będzie pasować również osobom o wyższym wzroście. Dzięki wyprofilowanej tapicerce siedziska, nawet długie sekwencje treningowe będą wyjątkowo wygodne. Czytelny wyświetlacz Wioślarz jest wyposażony w łatwy w obsłudze komputer, który pozwala na dokładną kontrolę treningu dzięki pomiarom czasu, przebytego dystansu, spalonych kalorii, liczbie pociągnięć, ilości pociągnięć na minutę oraz pomiarowi pulsu. Zróżnicowany trening Poziom oporu regulowany jest elektronicznie. Regulacja w zakresie od 1 do 16 pozwala dopasować poziom treningu do indywidualnych potrzeb. Chcemy uczestniczyć w Twoim sportowym rozwoju dlatego projektujemy nasz sprzęt tak, abyś mógł korzystać z niego zarówno na początku swojej przygody wioślarskiej, jak i wtedy, kiedy będziesz już zaawansowanym użytkownikiem.