/*Opinie o Nas*/

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Nasza infolinia:
510 855 048

Jacuzzi Ogrodowe – Seria Urban

Dmuchane jacuzzi ogrodowe – seria Urban jest mobilne i w każdej chwili można zmienić jego ustawienie. Z łatwością daje się przenieść z ogrodu na taras lub wstawić do domu. Z podgrzewanej wody w basenie przyjemnie jest korzystać przez cały rok i relaksować się w pełnej ciepłych bąbelków kąpieli.


Inteligentne jacuzzi ogrodowe: seria Urban

Jeżeli chcesz korzystać z zabiegów SPA w zaciszu własnego ogrodu lub domu, wybierz jacuzzi ogrodowe. Seria Urban daje możliwość odprężenia się po pracy lub zorganizowania imprezy SPA z przyjaciółmi. Doskonałe warunki do relaksu i cieszenia się delikatnym masażem pęcherzykami powietrza sprawią wszystkim wielką frajdę. Kąpiel pełna bąbelków na zakończenie ciężkiego dnia jest jednym z najlepszych sposobów na odpoczynek i przywrócenie pełni sił. Zabiegi w ośrodkach SPA są formą dbania o zdrowie i wygląd. Nie musisz wyjeżdżać na drugi koniec kraju, by zadbać o swoje ciało i sprawdzić, jak jacuzzi ogrodowe działa na samopoczucie.

Seria Urban to nowoczesne rozwiązania, którymi są:

  • nowoczesne podgrzewanie wody w technologii ceramicznej;
  • 360-stopniowy system strumieni powietrznych z tysiącami bąbelków;
  • generator ozonu O3
  • wszystkie funkcje na jednym pilocie;
  • system dezynfekcji wiązką światła UVC;
  • system łatwego pompowania MONE System;
  • antybakteryjna tkanina i inteligentna filtracja wody;
  • blokada rodzicielska.

Bezpieczeństwo i wygoda – jacuzzi z serii Urban

Seria Urban ma wydajny generator ozonu O3 do utrzymania czystości wody w basenie. Ozonowanie jest jednym z najskuteczniejszych sposobów dezynfekcji. Jest to sposób, który najsilniej sterylizuje wodę i neutralizuje zanieczyszczenia mikrobiologiczne (bakterie, wirusy i grzyby). Dzięki wykorzystaniu ozonatora woda w jacuzzi będzie prawie sterylna. Ta naturalna metoda usuwania mikroorganizmów jest całkowicie bezpieczna nawet dla małych dzieci.