/*Opinie o Nas*/

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Nasza infolinia:
510 855 048

Jacuzzi Ogrodowe – Seria Premium

Jacuzzi ogrodowe – seria Premium bardzo dobrze dopasowuje się do potrzeb dzięki funkcjom zwiększającym wygodę użytkowania i bazującym na nowoczesnej technologii. System łatwego pompowania, energooszczędne podgrzewanie wody, regulacja strumieni bąbelków i wiele więcej udogodnień mają modele jacuzzi z serii Premium. Wystarczy ułożyć się wygodnie w basenie, wziąć pilota, zmieniać temperaturę, włączyć filtrowanie i sterować 360-stopniowym systemem, z którego wypływają kaskady ciepłych pęcherzyków powietrza.


Jacuzzi ogrodowe seria Premium – doskonały wygląd

Jacuzzi ogrodowe - seria Premium charakteryzuje się nowoczesnymi wzorami oraz bogatym wyposażeniem dodatkowym, które dopasowuje się do potrzeb użytkownika.

Jacuzzi ogrodowe seria Premium – dodatkowe funkcje:

  • energooszczędne podgrzewanie wody do 40 stopni;
  • 360-stopniowy system strumieni powietrznych z tysiącami bąbelków;
  • jeden pilot do sterowania wszystkimi funkcjami: temperatura, filtr i dysze powietrza;
  • generator ozonu O3 (zwalcza bakterie, wirusy i grzyby);
  • system łatwego pompowania Plug&Play;
  • inteligentna filtracja wody sterowana pilotem;
  • wydajny system antyoblodzeniowy;
  • 6-warstwowa tkanina z systemem Rhino.

Seria Premium dla wymagających

Seria Premium jest wyposażona w unikatowy 360-stopniowy system strumieni powietrznych, które wypełniają basen SPA tysiącami bąbelków. Dysze, które wdmuchają powietrze do środka, zostały ustawione naprzemiennie, dzięki temu ruch pęcherzyków powietrza delikatnie masuje ciało.

Możesz w każdej chwili dostosować siłę, z jaką masują bąbelki dzięki 3-stopniowej regulacji natężenia. Przyjemnie ciepła woda pobudza krążenie i przyspiesza cyrkulację limfy. Ciało jest wypierane z wody przez dynamiczne strumienie powietrza i unosi się swobodnie w wodzie, odciążając stawy. Wybierz jacuzzi ogrodowe - seria Premium i przekonaj się o dobroczynnym działaniu zabiegów SPA we własnym domu.