/*Opinie o Nas*/

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Nasza infolinia:
510 855 048

Jacuzzi Ogrodowe – Seria Frame

Jacuzzi ogrodowe – seria Frame została stworzona dla tych, którzy lubią odpoczywać w domowym zaciszu w komfortowych warunkach. Bez limitów, bez pośpiechu w prywatnym SPA czas mija przyjemnie i relaksująco. Seria Frame to kompaktowe wymiary i eleganckie wzory. Wyposażenie dodatkowe – piękna pokrywa zabezpieczająca, pokrywa termiczna i mata pod jacuzzi pozwalają cieszyć się urządzeniem w doskonałym stanie technicznym przez długi czas.


Kompaktowe jacuzzi ogrodowe - seria Frame

Kompaktowe jacuzzi ogrodowe z serii Frame to luksus zabiegów bazujących na dobroczynnym działaniu ciepłej wody. Pozwala stworzyć doskonałe warunki do relaksu i cieszenia się przyjemną kąpielą z tysiącami pęcherzyków powietrza. Delikatny masaż wodny na koniec dnia jest jednym z najlepszych sposobów relaks oraz szybszą regenerację organizmu.

Jacuzzi ogrodowe – seria Frame posiada 5 kluczowych zabezpieczeń, dzięki którym możliwa jest duża oszczędność energii elektrycznej, niskie koszty eksploatacji oraz dłuższa żywotność urządzenia, a także:

  • wydajna technologia ochrony grzałki;
  • ochrona utraty temperatury;
  • konstrukcja z podwójną izolacją;
  • uziemienie ochronne rdzenia;
  • całkowite odłączenie wody i energii elektrycznej w razie potrzeby.

Seria Frame z patentem MSpa PTC

Firma MSpa w serii Frame stosuje technologię PTC (dodatni współczynnik temperaturowy) we wszystkich modelach jacuzzi. Jest to jedno z najnowocześniejszych rozwiązań, pozwalające szybko uzyskać pożądaną temperaturę wody przy jednoczesnym niskim zużyciu energii elektrycznej.

Technologia ceramicznego nagrzewania szybko doprowadza wodę w jacuzzi do temperatury 40 stopni. Wysoką wydajność zapewnia użycie do konstrukcji elementów grzewczych technologii ceramicznej. Dzięki temu czas nagrzewania jest dużo krótszy, koszty eksploatacji niższe, a żywotność jacuzzi dłuższa.