/*Opinie o Nas*/

Wyświetlanie wszystkich wyników: 11

Nasza infolinia:
510 855 048

Jacuzzi Ogrodowe – Seria Comfort

Jacuzzi ogrodowe – seria Comfort wyróżnia się inteligentnymi rozwiązaniami bazującymi na najnowszej technologii. Praktycznie wszystkie procesy zostały zautomatyzowane, dzięki czemu użytkownicy mogą się w pełni zrelaksować.


Luksusowe jacuzzi ogrodowe: seria Comfort

Jeżeli uważasz, że zasługujesz na luksus zabiegów SPA we własnym domu, skorzystaj z naszej oferty i wybierz jacuzzi ogrodowe. Seria Comfort pozwala stworzyć doskonałe warunki do relaksu i cieszenia się przyjemnością kąpieli z tysiącami delikatnie masujących ciało pęcherzyków powietrza. Jacuzzi marki MSpa zapewnia relaks i niepowtarzalne doznania, dzięki podgrzewanym bąbelkom wydobywającym się z głębi basenu. Odprężająca kąpiel na koniec dnia jest jednym z najlepszych sposobów na odpoczynek po ciężkim dniu, przywrócenie witalności i młodzieńczego wyglądu. Zabiegi SPA są uznane za dobroczynne dla zdrowia i powszechnie stosuje się balneoterapie, by odzyskać pełnię sił.

Jacuzzi ogrodowe seria Comfort – najlepsze rozwiązania, czyli:

  • nowoczesne podgrzewanie wody z wykorzystaniem technologii ceramicznej;
  • 360-stopniowy system strumieni powietrznych z tysiącami bąbelków;
  • łatwe sterowanie - wszystkie funkcje w jednym pilocie;
  • system dezynfekcji wiązką światła UVC;
  • funkcja samopompowania – basen gotowy w kilka minut;
  • inteligentna filtracja wody;
  • system antyoblodzeniowy.

Seria Comfort dla wymagających

Seria Comfort ma patent MSpa PTC, który jest jedną z najnowocześniejszych technologii szybkiego podgrzewania wody i niskiego zużycia energii. W jacuzzi marki MSpa i we wszystkich modelach z serii Comfort zastosowano technologię PTC.

Nowoczesna technologia ceramicznego nagrzewania szybko podgrzewa wodę w jacuzzi do temperatury 40 stopni. Wysoka wydajność została uzyskana dzięki zastąpieniu elementów grzewczych ze stali ceramicznymi. Zapewnia to bardzo krótki czas nagrzewania, niskie koszty eksploatacji oraz dłuższą żywotność urządzenia.